Partnerzy

 • PKL

  PKL

  Polskie Koleje Linowe wspierają TPN w budowaniu świadomości i właściwych postaw wobec gór w ramach letniej akcji edukacyjnej PoSzlaki. Dzięki wsparciu finansowemu PKL w 2023 roku po raz kolejny edukatorzy przez letnie miesiące codziennie edukowali tysiące turystów na szlakach. Również...

  2 listopada 2022
 • Ornitho.pl pomaga w ochronie przyrody Tatr

  Ornitho.pl pomaga w ochronie przyrody Tatr

  Pod koniec września br. Tatrzański Park Narodowy podpisał porozumienie o współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków. Celem porozumienia jest powiększanie stanu wiedzy i wymiana informacji dotyczącej występowania zwierząt w Tatrzańskim Parku Narodowym uzyskiwanej poprzez...

  18 listopada 2020
 • Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN

  Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN

  Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania im. Stanisława Leszczyckiego PAN (IGiPZ PAN) został utworzony w 1953 r. (początkowo jako Instytut Geografii PAN). Instytut jest ważnym ośrodkiem badań w dziedzinie geografii społeczno-ekonomicznej, geografii fizycznej i przestrzennego...

  30 października 2019
 • PZU

  PZU partnerem TPN

  PZU jest partnerem akcji „Lawinowe ABC„ od początku jej istnienia tj. od 2012 r. Dzięki wsparciu ubezpieczyciela udało się m.in. stworzyć Lawinowe Centrum Treningowe PZU na Kalatówkach.

  16 stycznia 2018
 • Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

  Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

  Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w ramach współpracy z TPN wykonuje m.in. coroczne przeglądy oraz naprawy sztucznych ułatwień na szlakach turystycznych w parku.

  11 kwietnia 2013
 • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

  Dzięki współpracy z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej na naszej stronie internetowej codziennie pojawiają się prognozy pogody.

  11 kwietnia 2013
 • Správa TANAP-u

  Správa TANAP-u

  Tatrzański Park Narodowy po stronie słowackiej administrowany jest przez "Správę Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici“ - „Správę TANAP-u“.

  11 kwietnia 2013
 • Rocky Mountain National Park

  Rocky Mountain National Park

  W 2007 r. Tatrzański Park Narodowy podpisał umowę o współpracy z parkiem narodowym Rocky Mountain.

  11 kwietnia 2013
 • Muzeum w Kieżmarku

  Wystawa "Fotografie 1850-1939 południowej strony Tatr" przygotowana przez Muzeum w Kieżmarku, a eksponowana w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym TPN była początkiem współpracy pomiędzy naszymi instytucjami.

  11 kwietnia 2013
 • Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego

  Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego

  Z Muzeum Tatrzańskim łączy nas wieloletnia współpraca na polu wydawniczym i wystawienniczym.

  11 kwietnia 2013
 • Ministerstwo Klimatu i Środowiska

  Ministerstwo Środowiska

  Ministerstwo Klimatu i Środowiska jest urzędem administracji rządowej sprawującym nadzór nad działalnością Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  11 kwietnia 2013