Zostań partnerem programu „Gotowi w Góry”

23 stycznia 2020
Aktualizacja: 14 kwietnia 2023

W nazwie „Gotowi w góry” zawiera się główny cel projektu: informowanie turystów, jak przygotować się do wędrówek po Tatrach, jeszcze przed wyruszeniem na szlak.

  • Tablica

    Tablica

Wyniki badań pokazują, że bardzo wielu turystów odwiedzających Tatry i Podhale szuka informacji o górach w miejscu zakwaterowania. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie w 2016 roku Tatrzański Park Narodowy uruchomił program współpracy z lokalnymi kwaterodawcami. Bierze w nim udział już ponad 100 obiektów: hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych, dzięki którym ważne informacje docierają do tysięcy turystów.

W obiektach noclegowych umieszczane są zestawy tablic z informacjami o tym, jak przygotować się do wycieczki, zasadami obowiązującymi w Tatrzańskim Parku Narodowym, a także komunikatami o prognozie pogody, warunkach na szlakach, zagrożeniach i aktualnościach. Komunikaty te są przesyłane do kwater e-mailem codziennie rano. Kwaterodawcy otrzymują również materiały edukacyjne dla turystów i mają możliwość zakupu specjalnie przygotowanych materiałów informacyjnych.

Obiekty, które biorą udział w programie, otrzymują oficjalny tytuł partnera TPN i są promowane na stronie internetowej Parku.

Udział w programie jest bezpłatny. Współpraca odbywa się na podstawie umowy barterowej.

Kwaterodawców zainteresowanych przystąpieniem do programu zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: gotowiwgory@tpn.pl


Sortowanie wg: daty dodania | nazwy

Poprzednie 1 2 3 4 5 6 Następne