PZU

16 stycznia 2018

PZU jest partnerem akcji „Lawinowe ABC„ od początku jej istnienia tj. od 2012 r. Dzięki wsparciu ubezpieczyciela udało się m.in. stworzyć Lawinowe Centrum Treningowe PZU na Kalatówkach.

PZU angażuje się w wiele projektów związanych z bezpieczeństwem w polskich górach. Filarem działalności społecznej PZU są programy prewencyjne. Są to inicjatywy, których głównym celem jest przeciwdziałanie wypadkom i zmniejszanie ich skutków. PZU to polski ubezpieczyciel, który wspiera działalność służb ratunkowych (w tym GOPR) oraz angażuje się w projekty edukacyjne jak np. kursylawinowe.pl

W swojej ofercie PZU ma ubezpieczenie Bezpieczny Powrót dedykowane pasjonatom wszelkich górskich aktywności w wymiarze rekreacyjnym, a także wyczynowym. Bezpieczny Powrót został przygotowany we współpracy z ekspertami z Polskiego Związku Alpinizmu. Zapewnia ochronę podczas wszystkich wyjazdów zagranicznych, niemal na całym świecie, przez 365 dni. Pakiet sześciu ubezpieczeń zapewnia wszechstronną ochronę i pewność, że niezależnie od sytuacji ubezpieczony może liczyć na pomoc. Co istotne, pełna obsługa odbywa się w języku polskim, dotyczy to także sytuacji kryzysowych. Warto zwrócić uwagę na koszt polisy, rok ochrony otrzymujemy w cenie tygodnia.

Więcej informacji o ubezpieczeniu Bezpieczny Powrót na stronie: www.bezpiecznypowrot.pl

Drukuj