Nowości

 • Bilety wstępu do Sali Odkryć

  Bilety wstępu do Sali Odkryć

  Tymczasowa zmiana zasad rezerwacji biletów wstępu do Sali Odkryć w Centrum Edukacji Przyrodniczej! Do końca marca nie ma możliwości kupienia biletów on-line, przyjmujemy jednak rezerwacje telefoniczne, a płatność możliwa jest na miejscu. Obowiązują promocyjne ceny!

  7 marca 2024
 • IV Turniej Wiedzy o Turystyce Zimowej rozstrzygnięty

  IV Turniej Wiedzy o Turystyce Zimowej rozstrzygnięty

  Zadaniem uczestników było udzielanie każdego dnia trwania konkursu odpowiedzi na pytania dotyczące lawin i bezpiecznych zachowań zimą w górach. W tym roku poziom był bardzo wyrównany! Aż 4 uczestników osiągnęło maksymalną ilość punktów, a o końcowym zwycięstwie zadecydował...

  7 marca 2024
 • Zatrudnimy pracownika ds. remontowo-budowlanych

  Zatrudnimy pracownika ds. remontowo-budowlanych

  Tatrzański Park Narodowy zatrudni pracownika odpowiadającego za sprawy remontowo-budowlane w Zespole Budowlanym w Dziale Administracji. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 29 marca 2024. Szczegóły poniżej.

  1 marca 2024
 • Góralskie Czary powróciły!

  Góralskie Czary powróciły!

  Z wielką radością ogłaszamy pojawienie się w sprzedaży drugiego wydania bestsellerowej książki "Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich" autorstwa Katarzyny Ceklarz i Urszuli Janickiej-Krzywdy! Ta długo wyczekiwana magiczna księga, pełna tajemnic i osobliwych...

  1 marca 2024
 • Centrum Lawinowe na Kalatówkach tymczasowo zamknięte

  Centrum Lawinowe na Kalatówkach tymczasowo zamknięte

  Niestety z powodu braku wystarczającej pokrywy śniegowej zmuszeni jesteśmy zamknąć Centrum Lawinowe. Wznowimy działalność, gdy spadnie śniegi i warunki na to pozwolą.

  19 lutego 2024
 • Akademia Tatry: wycieczka 17 lutego

  Akademia Tatry: wycieczka 17 lutego

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. W sobotę 17 lutego odbędzie się...

  12 lutego 2024
 • IV Turniej Wiedzy o Turystyce Zimowej

  IV Turniej Wiedzy o Turystyce Zimowej

  Przyłącz się do wyzwania i zdobądź atrakcyjne nagrody! Rejestracja już otwarta! Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Turystyce Zimowej, który odbywa się w ramach naszej zimowej akcji LawinoweABC! Pierwsze pytanie pojawi się już 19 lutego.

  8 lutego 2024
 • Zatrudnimy starszego księgowego

  Zatrudnimy starszego księgowego

  Tatrzański Park Narodowy zatrudni starszego księgowego w Dziale Finansowo - Księgowym. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 21 lutego 2024. Szczegóły poniżej.

  29 stycznia 2024
 • Ruszyły aukcje TPN dla WOŚP

  Ruszyły aukcje TPN dla WOŚP

  Statuetka z oryginalnym, ponad 100-letnim fragmentem drabinki z Koziej Przełęczy została przekazana przez Tatrzański Park Narodowy na aukcję specjalną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę ruszyły także pozostałe, wyjątkowe aukcje TPNu

  29 stycznia 2024
 • Rekrutujemy! Zatrudnimy specjalistę ds. marketingu

  Zatrudnimy specjalistę ds. marketingu

  Tatrzański Park Narodowy zatrudni specjalistę ds. marketingu w Dziale Popularyzacji i Dystrybucji. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 18 lutego 2024 (rekrutacja została przedłużona o tydzień!). Szczegóły poniżej.

  26 stycznia 2024
 • Nabór na stanowisko dyrektora Białowieskiego Parku Narodowego

  Trwa nabór nabór na stanowisko dyrektora Białowieskiego Parku Narodowego. Więcej informacji można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

  24 stycznia 2024
 • Centrum Lawinowe na Kalatówkach otwarte

  Lawinowe Centrum Treningowe PZU na Kalatówkach ponownie otwarte! Zapraszamy do samodzielnego treningu oraz korzystania z weekendowych dyżurów ratownika TOPR, Tomasza Wojciechowskiego.

  22 stycznia 2024
 • Zatrudnimy specjalistów w nowym obiekcie edukacyjnym

  Zatrudnimy specjalistów w nowym obiekcie edukacjynym

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowiska specjalistów w Tatrzańskim Archiwum Planety Ziemia u wylotu Doliny Kościeliskiej. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 12 lutego 2024. Szczegóły poniżej.

  22 stycznia 2024
 • Zatrudnimy operatora urządzeń elektronicznych

  Zatrudnimy operatora urządzeń elektronicznych

  Tatrzański Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko operatora urządzeń elektronicznych. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 5 lutego 2024. Szczegóły poniżej.

  22 stycznia 2024
 • Akademia Tatry: wycieczka 20 stycznia

  Akademia Tatry: wycieczka 20 stycznia

  Akademia Tatry to seria specjalistycznych szkoleń z botaniki, zoologii, ekologii, geologii, topografii i historii. Wykłady, wycieczki i warsztaty dedykowane są dla przewodników, kandydatów na przewodników, nauczycieli i pasjonatów tatrzańskiej przyrody. W sobotę 20 stycznia odbędzie...

  16 stycznia 2024
 • Zapraszamy na zimowe PoSzlaki

  Zapraszamy na zimowe PoSzlaki

  Przed nami ferie zimowe! Zapraszamy Was na kolejną, tym razem zimową odsłonę naszego programu spotkań z edukatorami i pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  15 stycznia 2024
 • Regulamin TANAP

  Regulamin TANAP

  W słowackim Tatrzańskim Parku Narodowym (TANAP) od 15 grudnia 2023 obowiązuje nowy regulamin.

  9 stycznia 2024
 • OŚWIADCZENIE

  Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem Tatrzańskiego Parku Narodowego dot. koncertu sylwestrowego organizowanego w Zakopanem oraz fajerwerków odpalonych w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.

  2 stycznia 2024
 • Nie strzelajmy w sylwestra

  Nie strzelajmy w sylwestra

  Już od jedenastu lat apelujemy do Was - turystów i mieszkańców Podhala - abyście nie używali petard i fajerwerków podczas sylwestra. Z troski o zwierzęta, zarówno te dzikie, jak i bezdomne, gospodarskie i domowe, u których huk i strzały powodują ogromny stres i dla których noc...

  31 grudnia 2023
 • Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Życzymy Wam wszystkiego dobrego w te Święta. Czasu spędzonego z dala od codziennego pędu z najbliższymi, wspaniałej atmosfery, zdrowia, miłości i szczęścia.

  24 grudnia 2023