Centrum Edukacji Przyrodniczej

 • Sala Odkryć

  Sala Odkryć w CEP

  Czy znacie naszą "Salę Odkryć" w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN? Ciekawi świata najmłodsi, kochający naturę i mający sporo energii będą zachwyceni! A zachwycone dziecko to zadowolony rodzic.

  16 lutego 2023
 • Zapraszamy na nową wystawę

  Zapraszamy na nową wystawę

  W Centrum Edukacji Przyrodniczej (ul. Chałubińskiego 42 A, Zakopane) od 15 października można podziwiać wystawę twórczości Walerego Eljasza-Radzikowskiego – artysty zahartowanego Tatrami. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do 30 grudnia br. Zapraszamy!

  4 listopada 2022
 • Uwaga, zmiana godzin pracy Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN

  W okresie od 1 maja do 30 września zwiedzanie Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (przy ul. Chałubińskiego 42 A w Zakopanem) odbywać się będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00–16.30 (ostatnie wejście o godzinie 15.00). Wizyta w naszym Centrum jest bezpłatna. Jednak...

  26 kwietnia 2022
 • Edukacja w nowoczesnym wydaniu

  Edukacja w nowoczesnym wydaniu

  Zmodernizowane Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, to najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym regionie. W środku znajduje się kino 4D, największa w Polsce makieta Tatr, sala odkryć, sklepik z wyjątkowymi górskimi gadżetami i wydawnictwami oraz wiele innych atrakcji. Wstęp jest...

  5 maja 2021
 • Otwieramy się ponownie!

  Otwieramy się ponownie!

  Zapraszamy do naszego Centrum, ul. Chałubińskiego 42a. Zwiedzanie odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 15.00, ostanie wejście o godzinie 14.00. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami wprowadzonymi w działaniu obiektu:

  5 maja 2021
 • Centrum Edukacji Przyrodniczej już otwarte !

  Centrum Edukacji Przyrodniczej w remoncie

  Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy modernizacje Centrum i zapraszamy wszystkich do zwiedzania.

  20 marca 2017
 • Centrum Edukacji Przyrodniczej

  Centrum Edukacji Przyrodniczej

  Centrum realizuje działalność edukacyjną poprzez wystawy czasowe o tematyce związanej z Tatrami i ochroną przyrody, projekcje filmów przyrodniczych, sprzedaż wydawnictw oraz organizację zajęć dydaktycznych, konkursów i prelekcji.

  17 czerwca 2013