Przerwa wielkanocna w działaniu PIT, CEP i Infolinii

22 marca 2024
Aktualizacja: 29 marca 2024

Jeśli planujesz odwiedzić w czasie świąt wielkanocnych Punkt Informacji Turystycznej lub Centrum Edukacji Przyrodniczej, sprawdź kiedy będzie to możliwe. Infolinia e-biletowa również będzie funkcjonowała ze świąteczną przerwą.

Punkt Informacji Turystycznej TPN (ul. Chałubińskiego 44) w czasie Świąt będzie zamknięty tylko w niedzielę 31 marca, czyli w Wielkanoc. W świąteczny poniedziałek będzie już otwarty.

Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a) będzie zamknięte od piątku 29 marca do poniedziałku 1 kwietnia. Zapraszamy już we wtorek po Świętach! Centrum będzie także niedostępne dla zwiedzających w sobotę 6 kwietnia z uwagi na wybory samorządowe.

Infolinia e-biletowa będzie niedostępna w wielkanocną niedzielę i poniedziałek (31 marca i 1 kwietnia). W pozostałe dni służy jak zawsze pomocą mailowo oraz telefonicznie w godzinach 7.00-13.00: ebilety@tpn.pl, +48 885 989 427 (połączenia głosowe, nie odpowiadamy na smsy).

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy w pozostałe dni.

Aktualny komunikat turystyczny TPN jest dostępny na naszej stronie w zakładce tpn.pl/zwiedzaj. Bieżące zamknięcia szlaków, utrudnienia na szlakach (i wiele więcej) znajdziecie także na Geoportalu Tatry: geoportaltatry.pl

Drukuj